Karl Höglund färglitografi

101355

HÖGLUND, Karl (född 1940): Djurgårdsbron, signerad, 186/290, färglitografi, 57x86

Konst, Grafik, Stockholmiana

Karl Höglund färglitografi

Budhistorik (19 bud)
27999
27819
1 900
27579
1 800
27105
1 700
27032
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.