Karl Höglund färglitografi

101354

HÖGLUND, Karl (född 1940): Dansen, signerad, ea, färglitografi, 59x82

Karl Höglund färglitografi
Budhistorik (4 bud)

21696
21681
20275
20255
500

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.