Corneille färglitografi

101353

CORNEILLE (Holland 1922-2010): Komposition, signerad och numrerad A.P. 1/25, färglitografi, daterad 1980, 51x65 cm

Corneille färglitografi
Budhistorik (9 bud)
23521
23453
1 300
23439
23436
23435
850

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.