Corneille färglitografi

101352

CORNEILLE (Holland 1922-2010): Komposition, signerad och numrerad 30/200, färglitografi, daterad 1981, 65x51 cm

Corneille färglitografi
Budhistorik (8 bud)
23663
1 700
23360
1 600
22917
22913
1 400
21995
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.