Corneille färglitografi

101351

CORNEILLE (Holland 1922-2010): Komposition, signerad och numrerad A.P. 24/25, färglitografi, daterad 1981, 65x51 cm

Corneille färglitografi
Budhistorik (9 bud)
23512
1 600
23524
1 600
23512
23472
1 300
23437
950

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.