Paul Holsby 14 grafiska blad

101350

HOLSBY, Paul (född 1921): 14 grafiska blad, signerade och numrerade, varierande format, färglitografi Gustav Rudberg medföljer

Paul Holsby 14 grafiska blad
Budhistorik (4 bud)

23710
23709
750
22712
20865

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.