Friedrich Schröder-Sonnenstern färglitografi

101348

SONNENSTERN, Friedrich Schröder (1892-1982): 3 st, Figurkompositioner, signerade och numrerade, färglitografi, bladstorlek 56x79 cm

Budhistorik (8 bud)
23720
23716
1 400
23715
1 300
23438
23434

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.