Max Papart färglitografi

101346

PAPART, Max (Frankrike 1911-1994): Komposition, signerad Max Papart 34/80, färglitografi, 74x67 cm

Max Papart färglitografi
Budhistorik (4 bud)

19225
700
19224
600
17318
550
15974
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.