Jean Bazaine färglitografi

101343

BAZAINE, Jean René (Frankrike,1904-2001): Komposition, signerad och daterad Bazaine-53, 39/100, färglitografi, 61x45 cm

Jean Bazaine färglitografi
Budhistorik (3 bud)

21945
600
19994
500
17728

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.