Bengt Lindström färglitografi

101342

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 64/200, färglitografi, 75x54,5 cm

Bengt Lindström färglitografi
Budhistorik (3 bud)

23517
17732
500
16095

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.