Bengt Lindström färglitografi

101340

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 181/250, färglitografi, 90x61 cm

Bengt Lindström färglitografi
Budhistorik (2 bud)

17145
15979
550

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.