Carl Fredrik Reutersvärd färglitografi

101339

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): Komposition, signerad Reutersvärd 58/100, färglitografi, 60x84

Budhistorik (6 bud)
22286
22285
700
22248
450
22245
21387

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.