Max Papart färgetsning

101338

PAPART, Max (Frankrike 1911-1994): Komposition, signerad Max Papart 15/99, färgetsning med relieftryck, 59x46

Max Papart färgetsning
Budhistorik (4 bud)

21874
750
21872
21392
19100

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.