Bengt Lindström Komposition

101336

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008), efter: Komposition, signerad Bengt Lindström E. A., färgoffsetlitografi efter målning, 68x51

Bengt Lindström Komposition
Budhistorik (2 bud)

16345
16089
550

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.