5 st graverade planscher

101334

GRAVERADE PLANSCHER, 5 st, bl.a. 1700-1800-tal, bl.a. graverat av Bartolozzi efter Ricci, varierande format, ca 41 x 56 cm

skador, fläckar

5 st graverade planscher
Budhistorik (3 bud)

23671
22515
20864

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.