Klänning Bill Blass

101332

KLÄNNING, Bill Blass, 1990-tal, svart, kjol i polyestercrêpe, liv med paljetter på siden, nätt axelvadd, acetatfodrad, etikettmärkt BILL BLASS EVENING, enligt etikett storlek 8, mått: övervidd 88 cm, midjevidd 68 cm, höftvidd 84 cm, stuss 100 cm, axel/ärm 13/34 cm, ryggbredd 39 cm, dolt blixtlås mitt bak 55 cm, kjollängd mitt bak 77 cm

Obetydligt slitage

Fashion

Klänning Bill Blass
Budhistorik (2 bud)

21352
17354

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.