Brudkrona silver firma Alton

101331

BRUDKRONA, silver, stämplad Falköping 1940-tal, firma Alton, höjd 8 cm, vikt ca 61 g

Guld/Smycken

Brudkrona silver firma Alton

Budhistorik (14 bud)
21346
3 500
21343
3 400
21345
3 200
21343
21311
2 800

Slutpris SEK:
3 500
342 EUR, 400 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.