Lennart Jirlow färglitografi

101330

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Paret i gräset", signerad L. Jirlow, 1/L, färglitografi, 38x44,5 cm

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (7 bud)
21297
2 600
21294
2 400
21262
20435
1 900
17138

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.