Alina Witwitzka oljemålning

101326

WITWITZKA, Alina (samtida): Kurtiserande par, signerad Alina W, olja på duk, 81x100 cm

Konst, Måleri

Alina Witwitzka oljemålning
Budhistorik (7 bud)
26474
3 500
26471
3 400
26468
3 200
21649
20381

Slutpris SEK:
3 500
352 EUR, 400 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.