Jean Miotte färgetsning

101324

MIOTTE Jean (Frankrike, född 1926): Komposition,
signerad Miotte, 57/80, färgetsning med relieftryck, 64x47

Jean Miotte färgetsning
Budhistorik (2 bud)

18947
16792

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.