Serge Charchoune färglitografi

101322

CHARCHOUNE, Serge (Ryssland/Frankrike, 1888-1975): Komposition, signerad S. Charchoune, 32/75, färglitografi, bladstorlek 65x48

Budhistorik (1 bud)

17686
2011-09-12 09:05:24

2011-09-16 kl 13:20
Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.