Anders Palmér oljemålning

101318

PALMÉR, Anders (född 1958): Landskap med hus, signerad Palmér, olja på duk, 78x98 cm

märken

Konst, Måleri

Anders Palmér oljemålning
Budhistorik (12 bud)
24076
5 200
22334
5 000
24063
5 000
22334
4 800
24057
4 600

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.