Madeleine Pyk "Stockholm" oljemålning

101317

PYK, Madeleine (född 1934): Stockholm, signerad M Pyk, olja på duk, 80x67 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Madeleine Pyk

Budhistorik (42 bud)
29434
32 000
29428
31 000
29432
31 000
29428
30 000
29430
29 000

Slutpris SEK:
32 000
3 222 EUR, 3 661 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.