Nils Pedersen "Dramaten" oljemålning

101315

PEDERSEN Nils (Norge, född 1952) Dramaten - Stockholm, signerad N.Pedersen, olja på masonit, 92,5x124 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Nils Pedersen
Budhistorik (5 bud)
20137
3 400
17772
3 200
16136
15242
15241

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.