Lars "Bjönni" Andersson oljemålning

101314

ANDERSSON, "Bjönni", Lars (Född 1940): Fiskeläge, signerad L A Bjönni, olja på duk, 94x94 cm

Konst, Måleri

Lars
Budhistorik (7 bud)
21287
19320
3 900
21273
3 700
19320
3 500
18295

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.