Ola Billgren collage

101311

BILLGREN, Ola (1940-2001): Collage 1989, signerad och daterad Ola Billgren -89, collage och akvarell på papper, 41x36 cm

Konst, Måleri

Ola Billgren collage

Budhistorik (25 bud)
21305
7 000
21304
6 800
21302
6 600
21303
6 600
21302
6 400

Slutpris SEK:
7 000
684 EUR, 800 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.