Lars "Bjönni" Andersson oljemålning

101309

ANDERSSON, "Bjönni", Lars (Född 1940): Kustlandskap, signerad L A Bjönni, olja på duk, 94x94 cm

Konst, Måleri

Lars

Budhistorik (14 bud)
21295
5 300
19795
5 100
19795
5 000
21289
4 800
19795
4 600

Slutpris SEK:
5 300
511 EUR, 581 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.