André Edouard Marty färglitografi

101308

MARTY, André Edouard (Frankrike 1882-1974): Le petit Poucet - Sagan om tummeliten, färglitografi, 29,5x90 cm, utgiven av Fernand Nathan Editeur, Paris, monterad på kartong, oramad

Fuktfläckar, repor

Budhistorik (3 bud)

21253
21252
500
17352

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.