Philip von Schantz färglitografi

101307

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Svarta vinbär, signerad v Schantz -83, 155/190, färglitografi, 54x42 cm

Budhistorik (9 bud)
17463
4 600
21283
4 400
17463
4 200
21281
17463
3 800

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.