Victor Axelson oljemålning

101303

AXELSON, Victor (1883-1954): motiv från Provence, signerad och daterad V. Axelson -50 olja på duk, 51x61,5 cm

Konst, Måleri

Victor Axelson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

17347
2011-09-11 20:41:46

2011-09-15 kl 16:05
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.