Etsning föreställande Zorn Larsson Engström

101296

MASOLLE, Helmer (1884-1969): porträtt av Zorn, Carl Larsson, Albert Engström, signerad H Olsson, 25x19,5 cm

Fuktskada i papprets nedre hörn.

Budhistorik (2 bud)

21043
16706

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.