Per Julius akvarell

101295

JULIUS, Per (född 1951): Sommar, Sörleviken, Nordingrå, signerad P. Julius, akvarell, 18,5x37 cm

Ändringar/tillägg
Akvarell, 18,5x37 cm

Konst, Måleri

Per Julius akvarell
Budhistorik (4 bud)

27967
27958
2 800
26898
2 400
23064

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
5 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.