Max Walter Svanberg blyerts

101290

SVANBERG, Max Walter (1912-94): "Havande bild", signerad och daterad max Walter 34, blyerts, 24,5x34,5 cm

Fläckar

Konst, Måleri

Max Walter Svanberg blyerts

Budhistorik (3 bud)

20146
1 700
20145
950
17343

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.