Per Julius akvarell

101288

JULIUS, Per (född 1951): Vårkväll vid Högakusten, signerad P. Julius, akvarell, 23x20 cm

Konst

Per Julius akvarell
Budhistorik (16 bud)
21113
20133
2 800
20132
2 600
20128
2 400
19656

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.