Bengt Orup oljemålning

101286

ORUP, Bengt (1916-1996): Fiskar, signerad Orup, olja på duk, 45,5x25,5 cm

Konst

Bengt Orup oljemålning

Budhistorik (9 bud)
20804
7 800
21114
7 600
20804
7 000
20847
6 800
20804
6 000

Slutpris SEK:
7 800
785 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.