Skåp Kina

101282

SKÅP, Kina, 1900-tal, svart lack med figurscener, 138x86 cm

bemålningen med skador

Skåp Kina
Budhistorik (8 bud)
15931
1 800
16518
1 700
15931
15930
1 400
15929

Slutpris SEK:
1 800
176 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.