Gustav Rudberg oljemålning

101279

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Båt i dimma, signerad Rudberg, signerad och daterad a tergo Gustav Rudberg 1963, olja på duk, 63x45 cm

Konst, Måleri

Gustav Rudberg oljemålning

Budhistorik (21 bud)
21090
7 200
21088
7 000
21087
6 800
21086
6 600
21085
6 400

Slutpris SEK:
7 200
703 EUR, 823 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.