Esaias Thorén oljemålning

101278

THORÉN, Esaias (1901-1981): Komposition, signerad och daterad E. Thorén 1966, olja på pannå, 46x55 cm

Konst, Måleri

Esaias Thorén oljemålning

Budhistorik (38 bud)
21071
13 000
21070
12 500
21068
12 000
21065
11 500
21067
11 500

Slutpris SEK:
13 000
1 270 EUR, 1 486 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.