Bojan famille rose

101275

BOJAN med LOCK, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i famille rose av blommor och tuppar, höjd 32 cm, träställ medföljer

mynningsnagg

Orientaliskt

Bojan famille rose
Budhistorik (13 bud)
22341
1 700
22384
1 600
22341
22383
1 400
22341
1 300

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.