Bojan Kina

101273

BOJAN, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i famille rose av figurer, höjd 25 cm, trälock och ställ medföljer

slitage

Orientaliskt

Bojan Kina
Budhistorik (23 bud)
22357
4 200
22364
4 200
22357
22355
3 800
22356
3 600

Slutpris SEK:
4 200
410 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.