Gunnar Åberg oljemålning

101264

ÅBERG, Gunnar (1869-1894): Kråkorna samlas,
signerad och daterad Gunnar Åberg 1890, olja på duk, 122x103 cm

Konst, Måleri

Gunnar Åberg oljemålning

Budhistorik (8 bud)
20182
5 000
20181
4 600
18347
3 800
18346
18345

Slutpris SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.