Evy Låås pastell Fred Andersson akvarell

101256

PASTELL, signerad Låås, blomsterstilleben, 36x36, AKVARELL, signerad Fred Andersson, landskap, 16x24

Konst, Måleri

Budhistorik (4 bud)

17323
600
17132
550
17320
550
17132
500

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.