Sigurd Möller oljemålning Lars Byström akvarell

101255

OLJEMÅLNING, signerad S Möller -24, vattenbärerska, 32x16, AKVARELL samt GOUACHE, samramade, signerade, stilleben och komposition

Konst, Måleri

Budhistorik (3 bud)

20951
500
20950
16678

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.