Olle Hjortzberg oljemålning

101247

HJORTZBERG, Olle (1872-1959): Landskap Umbrien, signerad och daterad Olle Hjortzberg -51, olja på duk, 50x61

Konst, Måleri

Olle Hjortzberg oljemålning

Budhistorik (19 bud)
17554
5 200
17551
5 000
17551
4 900
17548
4 800
17540
4 600

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.