Hörnbord Norge

101231

HÖRNBORD, Norge 1960-tal, teak, med hylla, höjd 55, 70x70

Smärre repor

Ändringar/tillägg
Norge

Hörnbord Norge

Budhistorik (6 bud)
19607
500
19411
450
19606
450
19411
17840

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.