Otto Strandman "Strindberg" plakett

101229

STRANDMAN, Otto (1871-1970): August Strindberg, monogramsignerad och daterad OS 1907, plakett/relief, drivet bleck, 15,5x10,5

Diverse

Otto Strandman

Budhistorik (4 bud)

19604
550
11952
500
11952
10334

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.