Sockerströare tårtspadar i silver

101219

SOCKERSTRÖARE, 2 st., TÅRTSPADAR, 2 st., GLASHÅLLARE, SALTKAR, 6 st., mm., silver, total vikt ca 500 g

Slitage, bucklor, gravyr

Silver

Budhistorik (5 bud)
19780
19708
19708
1 600
12017
1 400
7151
1 300

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.