Spegel i gustaviansk stil

101205

SPEGEL, 1800-tal, gustaviansk stil, oval, höjd 55, 5x45, 5

Skador, lagningar

Speglar

Spegel i gustaviansk stil
Budhistorik (9 bud)
16803
650
8973
600
13323
600
8973
550
13322
500

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.