Skedar i silver

101204

MATSKEDAR, 15 st., silver, 17-1900-tal, total vikt ca 774 g

Slitage, bucklor

Silver

Skedar i silver

Budhistorik (8 bud)
14103
4 400
19769
4 400
14103
3 600
19705
3 400
14103
2 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.