Damporträtt Ryssland oljemålning

101175

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal Ryssland) Damporträtt, olja på duk,
39x31

Konst, Måleri

Budhistorik (1 bud)

8271
2011-08-28 15:32:46

2011-09-06 kl 22:51
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.